شیرینیا | سفارش آنلاین کیک و شیرینی خانگی
نحوه همکاری با شیرینیا

گام اول، ثبت نام اولیه:
اولین گام برای همکاری با شیرینیا، پر کردن فرم ثبت‌نام سرآشپزها است که در همین صفحه موجود می‌باشد. با پر کردن این فرم شما اعلام آمادگی خود برای همکاری با شیرینیا را رسماً اعلام می‌نمایید. کارشناسان شیرینیا بعد از بررسی اطلاعات شما جهت ارائه توضیحات و هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

گام دوم، جلسه حضوری و آزمایش محصول:
در این مرحله شما به همراه 3 نوع کیک یا شیرینی تولیدی خود، طبق زمان‌بندی اعلام شده به دفتر آموزشگاه شیرینی‌پزی شهرزاد خاتون مراجعه خواهید کرد. در این جلسه محصولات تولیدی شما توسط کارشناسان و مدیریت آموزشگاه شیرینی‌پزی شهرزاد خاتون (سرکار خانم احمدی) بررسی شده و در صورت تایید، دستورالعمل‌های جامع شیرینیا شامل اصول بهداشتی، رسپی‌ها، میزان مواد اولیه مورد استفاده برای هر محصول، نحوه بسته بندی، نحوه قیمت گذاری و باقی توضیحات را دریافت خواهید کرد.

گام سوم، بازدید میدانی و دریافت کارت بهداشت:
پس از تایید توسط کارشناسان، نماینده سایت شیرینیا طبق زمان‌بندی تعیین شده جهت بررسی موارد بهداشتی آشپزخانه به محل سکونت شما مراجعه کرده و پس از تایید شما می‌بایست به یکی از مراکز بهداشت سطح شهر مراجعه کرده و جهت دریافت کارت بهداشت اقدام نمایید.

راهنمای اخذ کارت بهداشت


تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
1398 - تمامی حقوق متعلق به شیرینیا می‌باشد.