درباره شیرینیا | سفارش آنلاین کیک و شیرینی خانگی
درباره شیرینیا

شیرینیا به وجود آمده که سفارش کیک و شرینی خانگی را سریع تر و راحت تر کند. ما مجموعه ای از بهترین و مناسب ترین سرآشپزهای تهران را کنار هم جمع کرده ایم و منوی به روز و متنوعشان را با تصویر کیک‌ها و شیرینی‌ها به شما نشان می دهیم؛ شما کافی است انتخاب کنید.

استارتاپ شیرینیا توسط تعدادی از جوانان علاقه مند به کارآفرینی در عرصه کسب و کارهای خانگی راه اندازی شده است. این استارتاپ با هدف توسعه و حمایت از کسب و کارهای خانگی که در زمینه تولید کیک و شیرینی خانگی فعالیت می کنند، قصد دارد در سال رونق تولید، بستری مناسب برای عرضه این نوع کسب و کارها در فضای مجازی را مهیا نماید.

تمامی افرادی که به عنوان تامین کننده در این سایت حضور دارند توسط یکی از اساتید برجسته شیرینی پزی که موسس یکی از آموزشگاه های برتر این رشته هستند انتخاب می شوند و تایید کیفیت و مناسب بودن محصولات قابل ارائه در سایت توسط ایشان انجام خواهد شد.

ما در این استارتاپ قصد داریم محصولاتی با کیفیت و کاملا بهداشتی را عرضه نماییم، به همین دلیل تمامی تامین کنندگان موظف هستند پس از تایید و انجام امور اولیه نسبت به اخذ کارت بهداشت سلامت اقدام نمایند. همچنین بازرسین ما به صورت ادواری و کاملا سرزده از محل تهیه محصولات بازدید به عمل خواهند آورد.

شایان ذکر است که این استارتاپ با حمایت های معنوی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی در راستای حمایت از کسب و کارهای خانگی شهر تهران در حال راه اندازی است و امید است با راه اندازی این استارتاپ بتوانیم نقش کوچکی در توسعه کسب و کارهای خانگی شهر تهران داشته باشیم.

حسن زارعی
بنیانگذار و مدیرعامل
حسین زارعی
هم بنیانگذار و مدیرمالی
سارا ناطقی
هم بنیانگذار و مدیر بازاریابی
شهرزاد احمدی
هم بنیانگذار و مدیر کیفیت

تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
1398 - تمامی حقوق متعلق به شیرینیا می‌باشد.